VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centras

Taikos pr. 46, LT-91213 Klaipėda, Lietuva

Naujausios

Naujausios.Skirkite 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio
2 procentai paramos

Duomenys reikalingi pildant formą:

VšĮ Jūrininkų SPC, Taikos pr. 46, Klaipėda.

Įmonės kodas 241976120 (banko duomenų pildyti nereikia).

Naujausias atnaujinimas 2019-03-27
 
Projekto Nr. 08.1.3-CPVA-R-609-31-0009 įgyvendinimas
Projekto vykdytojas: VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centras

Projekto tikslas: pagerinti VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro teikiamų pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą įsigyjant tikslinę transporto priemonę ir įrangą, reikalingą vaikų ligų, vyresnio amžiaus gyventojų ligų profilaktikai, prevencijai ir ankstyvajai diagnostikai bei įrangą, reikalingą pacientų slaugai, tikslinę transporto priemonę slaugos paslaugoms namuose teikti.

Naujausias atnaujinimas 2019-03-27
 
Pradedame teikti nuotolinės sveikatos priežiūros paslaugas

VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centre pradedamos teikti nuotolinės sveikatos priežiūros paslaugos (toliau – NSP). NSP paslaugos teikiamos vadovaujantis LR SAM 2018-07-19 įsakymu Nr. V-826.

 1. NSP paslaugos paskirtis – skirti pacientui pakartotinius tyrimus, tęsti anksčiau paskirtų vaistinių preparatų ar medicinos pagalbos priemonių skyrimą.
 2. NSP paslaugą pacientams teikia šeimos gydytojo komandos nariai – šeimos gydytojas, slaugytoja, vidaus ligų gydytojas, vaikų ligų gydytojas, akušeris ginekologas, akušerė, chirurgas (toliau – gydytojas).
 3. NSP paslauga teikiama, jei:
  • Pacientas yra pasirašęs „Paciento sutikimą nuotolinei sveikatos priežiūros paslaugai“
  • Paciento būklė stabili (remiantis paciento ar jo atstovo suteiktais duomenimis ir gydytojo vertinimu)
  • Pacientas yra identifikuojamas
  • Pacientas tuo metu nesigydo stacionarinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje
  • NSP atitinka paskirtį (1 punktas)
 4. NSP teikiama skambinant gydančiam gydytojui jo darbo metu, nurodytomis valandomis. (Gydytojų kabinetų telefono numeriai ir darbo laikai nurodyti yra internetiniame puslapyje, skiltyje „Gydytojų darbo grafikai“)
 5. NSP eiga:
  • paciento identifikacija pasakius paciento vardą, pavardę ir paskutinius keturis asmens kodo skaičius;
  • paciento atsakymas, kad jis sutinka gauti NSP paslaugą;
  • informacijos apie paciento buvimo vietą ir sveikatos būklę surinkimas;
  • sprendimas dėl NSP suteikimo galimybės.
 6. NSP paslauga bus suteikta per 3 darbo dienas nuo šeimos gydytojo komandos nario priimto ir užregistruoto sprendimo teikti NSP paslaugą
 7. Suteikus NSP, pacientas kitą kartą dėl tos pačios priežasties privalo atvykti į polikliniką – konsultacija telefonu negali būti teikiama 2 kartus iš eilės.
 8. Gydytojui nusprendus NSP paslaugos neteikti (neatitinkant punkto 3), pacientas registruojasi apsilankymui pas gydytoją nustatyta tvarka Poliklinikos registratūroje, telefonu ar internetu.

Pacientas (ar jo atstovas) prisiima atsakomybę už informacinėmis ar elektroninio ryšio technologijomis pateiktų duomenų apie paciento sveikatos būklę teisingumą.

Gripo epidemijos metu, prisiskambinimas 8:00 – 20:00

Naujausias atnaujinimas 2019-03-08
 
Pasaulinė kovos su vėžiu diena
image

Vėžys. Išgirdus šią diagnozę – ne retam pacientui žemė, rodos, išslysta iš po kojų. Mintis veja mintį: kodėl aš? Kodėl man? Ar aš pasveiksiu? Kas bus toliau...? Prasideda įnirtinga kova su nežinomu priešu, kurio nematai, bet žinai esint. Kova ne tik su liga, tačiau ir pačiu savimi – savo mintimis, jausmais. Į šį viso gyvenimo didžiausią mūšį įsitraukia visas būrys medikų ir artimųjų.

Ligos pradžia dažniausiai būna lėtinė ir užslėpta, todėl dažnai labai sunku diagnozuoti vėžį dar pradinėse stadijose. Žmogaus kūnas sudarytas iš audinių, kurie susidaro iš daug daug mažų ląstelių. Visos jos yra skirtingos ne tik savo išvaizda, bet ir atliekama funkcija, o dauginimosi procesai yra daugiau mažiau panašūs. Ląstelių dauginimasis yra nepaprastai svarbus žmogaus organizme, nes šiuo būdu žuvusias ląsteles pakeičia naujos. Vyksta nuolatinis atsinaujinimo procesas – susirgus, susižalojus ir t.t. Jeigu ląstelės nuolat neatsinaujintų – visų organų struktūra pasikeistų, organai nustotų funkcionavę. Kartais organizme ląstelių dauginimosi funkcija sutrinka dėl įvairių priežasčių (dėl kenksmingų veiksnių, genetikos sutrikimų ir pan.) ir tuomet jos pradeda daugintis nekontroliuojamai, tampa pakitusių formų, nebeatlieka savo gerybinių funkcijų, pradeda naikinti gerąsias ląsteles. Jeigu mūsų imunitetas toks nuostabus, kodėl jis nesunaikina šių ląstelių? Todėl, kad šios pakitusios ląstelės susidaro iš sveikųjų ląstelių ir imunitetas neatpažįsta jų kaip svetimų, kenkiančių. Nesveikų ląstelių dauginimosi procesas įgauna pagreitį ir jos pradeda kauptis vienoje vietoje, taip sudarydamos navikus, auglius, darinius. Kartais šios ląstelės atitrūksta ir nukeliauja į kitus organus, taip išsisėdamos po įvairias organizmo vietas, ten įsitvirtina ir pradeda vėl daugintis – atsiranda metastazės. Štai čia turi įsikišti medicina. Vėžio pašalinimo ir sustabdymo procese dirba visa komanda gydytojų, kurie stengiasi pažaboti šią ligą chirurginėmis, spindulinėmis ir cheminėmis priemonėmis. Tai labai ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik gydytojų kantrybės ir profesionalumo, žinių bagažo, tačiau ir paciento įsitraukimo į šį komandinį darbą.

Naujausias atnaujinimas 2019-02-04
Skaityti daugiau...
 
Informacija norintiems mesti rūkyti

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento svetainė skirta pacientams kurie rūko arba nori mesti rūkyti, kaip informacijos šaltinis apie rūkymo sukeliamą žalą ir galimybes gauti pagalbą, norint mesti rūkyti.

image


www.nerukysiu.lt
www.nerukysiu.lt
70 sec.
Views: 940
 
Naujausias atnaujinimas 2019-01-18
 


Puslapis 1 iš 12

Bendra informacija

Informacija teikiama:
(Taikos pr. 46)
Tel: (8 46) 38 34 60

III šeimos gydytojo skyrius

(Pievų tako g. 38)
Tel.: (8 46) 41 00 24

I odontologijos skyrius

(Pievų tako g. 38)
Tel.: (8 46) 41 09 30

Miško ambulatorija

(Kretingos g. 31)
Tel.: (8 46) 35 14 00
-----------------------------------------
Registracija:

(Taikos pr. 46)
Tel: (8 46) 34 19 62
Tel: (8 46) 34 18 82

III šeimos gydytojo skyrius

(Pievų tako g. 38)
Tel.: (8 46) 41 00 24

I odontologijos skyrius

(Pievų tako g. 38)
Tel.: (8 46) 41 09 30

Miško ambulatorija

(Kretingos g. 31)
Tel.: (8 46) 35 14 00
-----------------------------------------
Darbo laikas:
Pirmadienis 8:00 - 20:00
Antradienis 8:00 - 20:00
Trečiadienis 8:00 - 20:00
Ketvirtadienis 8:00 - 20:00
Penktadienis 8:00 - 20:00
Šeštadienis 9:00 - 13:00
Sekmadienis nedarbo diena

Jūs esate  :